Oferta dla firm

Tworzenie wizerunku firmy

Coraz częściej firmy, dbające o wizerunek, zdają sobie sprawę, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego dbają o to, by ich pracownicy zawsze wyglądali nienagannie i elegancko. Większość firm ekskluzywnych ceni sobie specjalnie dla nich zaprojektowane ubiory. Klienci chętniej wracają do danej firmy, którą kojarzą ze spójnością i wysokim standardem. Jeżeli firma posiada kilka stanowisk, które mają styczność z klientem i jest potrzeba wyróżnienia ich poprzez elementy garderoby, to jesteśmy w stanie to zapewnić. Projektujemy stroje odpowiednie do sprawowanego stanowiska lub też czynności. Projektując, bierzemy pod uwagę brand firmy, wykonywane usługi, kolorystykę, stopień oficjalności, wygodę, estetykę, ergonomię oraz trwałość materiałów.

Etap 1- Projekt:

Projektowanie w formie papierowej. ok. 3 szkice, przypadające na jedno stanowisko. Konsultacja mailowa lub telefoniczna, wybór jednego projektu i dopracowanie go do oczekiwanych potrzeb.
Wybór kroju, materiałów, zapięć, dodatków, miejsca na umieszczenie logo firmy.

Etap 2- Wykonanie:

Wykonanie projektu

– Szwalnia
mamy kontakt z różnymi szwalniami, które możemy polecić. Zazwyczaj wykonywane są w nich projekty, gdzie minimalna ilość zamówień to 10 sztuk danego rozmiaru.

– Lokalna krawcowa
nie współpracujemy z krawcowymi z innych miast. Ich wybór jest na własną rękę. Jeżeli jest taka potrzeba, wykonujemy konstrukcje naszych projektów w formie papierowej i elektronicznej w standardowych rozmiarach.

-Nasza pracownia
W Pracowni Ubioru Betkier wykonujemy stroje pod wymiar danego pracownika. Pracujemy wyłącznie w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego 90, na 1 piętrze.

Nie jesteśmy szwalnią. Jeżeli jest duża ilość sztuk do wykonania, jednego wzoru- zlecamy to sprawdzonemu podwykonawcy, gdzie nadzorujemy całość produkcji.

Projektowanie dla istniejących marek

Projektujemy dla marek, które chcą wdrożyć nowe wzory do produkcji, sygnowane własnym logo.
Coraz częściej Firmy korzystają z usług innych projektantów, aby zaskoczyć swoich klientów oraz odświeżyć swój brand.

Nasz zespół tworzy ubiory eleganckie, sportowe, casualowe, okrycia wierzchnie, galanterię. Są to całe kolekcje jak i pojedyncze elementy garderoby.
Współpracujemy z grafikami i fotografami, co rozszerza ofertę o grafiki na ubrania.

Projektując dla innej marki, musimy się zapoznać z jej doświadczeniem, estetyką, charakterem projektów, spójnością poprzednich kolekcji, ich przeznaczeniem,
kolorystyką, klientelą, przedziałem cenowym oraz branżą.

Projektowanie od podstaw

Projektujemy również od podstaw. Oferta ta dotyczy firm, które dopiero chcą wdrożyć na rynek swoją kolekcję ubioru lub galanterii, ale nie wiedzą od czego zacząć, lub nie mają doświadczenia. Opiekujemy się całą produkcją w szwalni oraz firmach podwykonawczych, co wiąże się z:
– projektowaniem produktów,
– tworzeniem konstrukcji,
– podziałem na rozmiary,
– układaniem wzorów w formie elektronicznej do produkcji,
– decyzją o metodzie wykonania lub naniesienia grafiki,
– szukaniem odpowiednich materiałów, dodatków,
– doboru odpowiednich szwów do tkanin,
– projektowaniem metek,
– projektowaniem wszywek.